7. septembrī plkst. 18:00 Imanta Ziedoņa un Ausmas Ziedones-Kantānes bijušajā vasaras mītnē notiks Vaidas Voveres koncerts.

Koncerts “Dzirnakmeņos” būs satikšanās ar dzejnieku un viņa epifāniju ar niedru jumtu. Akustiskā dziesminieces manierē Vaida stāstīs stāstus. Par akmeņiem un kartupeļiem, un kamoliem, kuros vijamies. Skanēs oriģinālmūzika un dzeja, un Vaidas mīļākās fonda “Viegli” dziesmas.

Vaida Vovere ir dzejniece, komponiste un izpildītāja. Par debijas koncertu “Vārsmas” nominēta LSM balvai “kilograms kultūras” kategorijā STARTS. Apguvusi muzikālā teātra dziedāšanu, Vaida tiecas sintezēt mūziku un vārdu. Viņa raksta dzeju, kas ir gandrīz dziesma; un dziesmas, kas ir arī dzejoļi.

Koncerta ieejas maksa ir muzeja apmeklējuma biļete. Aicinām ierasties ātrāk, lai pirms koncerta apskatītu muzeju.