2017. gada jūlijs Rīgas kultūrtelpās Stropi tika pasludināts par "Z" mēnesi, jo sadarbībā ar Imanta Ziedoņa muzeju norisinājās dažādi pasākumi, tajā skaitā sarunas ar sabiedrībā zināmām personībām, pārgājieni ar vietējās apkārtnes izzināšanu, koncerti un iespēja iepazīt ekspozīciju no Imanta Ziedoņa muzeja krājuma, kā arī iespēja dalīties savos atmiņu stāstos un piedalīties apkaimju muzeju veidošanā.

Ziedoņa muzejs ir ceļš un viens no garākajiem dzejnieka Imanta Ziedoņa dzīves ceļiem ir vijies cauri Rīgai - 50 gadu garumā viņš ir dzīvojis Rīgā, iesaistījies tās notikumos, kultūras un sabiedriskajā dzīvē. Ziedoņa muzejs iesaistītās Rīgas kultūras dzīves notikumos, lai dalītos ar Ziedoniskajām vērtībām un iepazīstinātu rīdziniekus ar Ziedoņa atstāto literāro mantojumu. Mēneša garumā kultūrtelpās Stropi varēja iepazīt gan Ziedoņa muzeju un tā krājumu, gan piedalīties savas apkaimes pētīšanā un muzeja veidošanā.

Kultūrtelpas Mans Mežaparks, kas atrodas Atpūtas ielas un Jančevska prospekta krustojumā, apmeklētāji uz dzejniekam veltītiem pasākumiem tika aicināti katru trešdienas vakaru. Mežaparkā "Z" mēnesi ieskandināja ar dziesminieka Goran Gora koncerts, savukārt jūlijā kultūrtelpā ikvienam bija iespēja tikties ar apbalvojuma "Laiks Ziedonim" vizionāri Ilgu Reiznieci un apbalvojuma nominantu - treneri Kristapu Kravali. Bez tam Stropā varēja lasīt Imanta Ziedoņa grāmatas, apskatīt dzejnieka muzeja ekspozīcijas krājumu un ar dažādām aktivitātēm iepazīt tuvējo apkaimi. "Z" mēnesis Mežaparkā izskanēja arī grupas Tautumeitas koncerts.