Murjāņu vasara 2021

2021. gadā muzeja sezona bija dažādu satraukumu pilna – Dzirnakmeņi uzņēma ciemiņus, nezinot, vai to varēs darīt vēl pēc nedēļas. Neskatoties uz pasaulē valdošo situāciju, vasara aizvadīta veiksmīgi, uzņemot cilvēkus gan individuāli, gan grupu apmeklējumā muzeja programmās. Sezonas noslēgums bija 3. oktobrī ar talku muzeja teritorijā, kas saulaino rudens dienu padarīja apmeklētāju un talcinieku labās enerģijas piepildītu.

Muzeja dārzā arī šogad baudījām brīvdabas kino, sezonu atklājot ar muzeja gatavoto daudzsēriju filmu Ceļā ar Baronu, kur astoņu epizožu garumā atskatījāmies uz 2020. gada vasaras beigās veikto mūsdienu Baronu ceļu no Tartu līdz Dundagai. Jau sesto sezonu sadarbojāmies ar Latvijas Kinematogrāfistu savienību, un Murjāņos varēja redzēt tādas latviešu filmas kā Kino un mēs, Mans mīļākais karš un latviešu īsfilmu izlasi. Pirms katra brīvdabas kino seansa, kā ierasts, bija saruna, atvērta diskusija ar filmu veidotājiem un radošo komandu.

Ziedoņa muzeja komanda pateicas ikvienam par kopā pavadīto laiku Imanta Ziedoņa vasaras mājā Dzirnakmeņi. Šī bija patiesi pozitīvām emocijām un prieka pilna vasara! Uz tikšanos nākamvasar!

Galerija