Murjāņu vasara 2020

2020. gadā Imanta Ziedoņa muzeja Dzirnakmeņu sezona uzsākās jau maijā un līdz pat septembra beigām baudījām sauli, svaigu gaisu un brīnišķīgo Murjāņu atmosfēru. Notika vairāki kultūras notikumi, kas apvienoja izklaidi un izglītošanos. Piedzīvojām brīvdabas kino vakaros, jogas, meditācijas nodarbības, grupu ekskursijas un citos pasākumos Imanta Ziedoņa vasarnīcā Dzirnakmeņi.

 

Jau piekto sezonu sadarbībā ar Latvijas Kinematogrāfistu savienību sešos piektdienu vakarus pēc kārtas varēja redzēt tādas latviešu filmas kā Projām, Afigenna, Meikots Īrijā, Koris. Diriģents. Kamēr…, Klejotāji, Nekas mūs neapturēs un Jelgava 94. Pirms katra brīvdabas kino seansa, kā ierasts, bija saruna, atvērta diskusija ar filmu veidotājiem un radošo komandu.

 

Šogad Ziedoņa muzeja komanda piedāvāja vairākus jaunumus – jogas un meditācijas nodarbības sadarbībā ar pasniedzējām Kristīni Brici un Elīzu Eikerti. Kā arī īpašu nodarbība ģimenēm ar bērniem. Iedvesmojoties no Imanta Ziedoņa grāmatas Es, cilvēks, pasaulē izveidota gan nodarbība ģimenēm ar bērniem, kas veicama jauniekārtotā bērnu lasītavā muzeja klētī, gan taka pārgājienu mīļotājiem - Lasīttaka. Plašāk par Lasīttaku šeit

Galerija