Pop-up muzejs: Jaunā tipa muzejs

Novembrī trīs ceturtdienu vakarus tiksimies Rocket Bean Roastery kafejnīcā, kur veidosim Ziedoņa muzeja pop-up muzeju un sarunu vakarus par tēmām “Es un Rīga”, “Es un Latvija” un “Jaunā tipa muzejs.”

Pop-up muzeja forma paredz, ka tas darbojas neilgu laiku, kādā muzejam neierastākā vidē. Pop-up muzeju visbiežāk veido apmeklētāji paši, kuri atnes pop-up muzeja izvēlētajai tēmai raksturīgus priekšmetus.

Pasākuma formāts:
Pop-up muzeja pasākumu apmeklētāji ir aicināti atnest priekšmetu ar stāstu, kurš viņiem saistās ar vakara tēmu. Katra priekšmeta stāsts tiks iemūžināts fotogrāfijā un dokumentēts. Priekšmetus pēc pasākuma beigām varēs saņemt atpakaļ.
Saruna ar diskusijas elementiem kopā ar vakara viesiem par tēmu “Jaunā tipa muzejs”.

30. novembris - “Jaunā tipa muzejs”
Vakara sarunas īpašie viesi - Latvijas Nacionālais mākslas muzejskomunikācijas nodaļas vadītāja Anna Balandina, fonda “Mākslai vajag telpu” vadītāja Katrina Jaunupe un domnīcas “Think Tank Creative Museum” vadītāja Ineta Zelca Simansone

Dalība pop-up muzeju pasākumos ir bez maksas.
Ierašanās no 18.00

Projekts notiek ar Rīgas Domes atbalstu.

Rocket Bean Roastery, Miera iela 29, Rīga

30/11/2017