Pop-up muzejs: Es un Latvija

Novembrī trīs ceturtdienu vakarus tiksimies Rocket Bean Roastery kafejnīcā, kur veidosim Ziedoņa muzeja pop-up muzeju un sarunu vakarus par tēmām “Es un Rīga”, “Es un Latvija” un “Jaunā tipa muzejs.”

Pop-up muzeja forma paredz, ka tas darbojas neilgu laiku, kādā muzejam neierastākā vidē. Pop-up muzeju visbiežāk veido apmeklētāji paši, kuri atnes pop-up muzeja izvēlētajai tēmai raksturīgus priekšmetus.

Pasākuma formāts:
Pop-up muzeja pasākumu apmeklētāji ir aicināti atnest priekšmetu ar stāstu, kurš viņiem saistās ar vakara tēmu. Katra priekšmeta stāsts tiks iemūžināts fotogrāfijā un dokumentēts. Priekšmetus pēc pasākuma beigām varēs saņemt atpakaļ.
Saruna ar diskusijas elementiem kopā ar vakara viesiem par tēmu “Es un Latvija”.

23. novembris - “Es un Latvija”
Vakara sarunas īpašie viesi - režisors Jurgstulajstus, Draugiem Group runasvīrs Jānis Palkavnieks un “Benji Knewman” redaktore Agnese Kleina

Dalība pop-up muzeju pasākumos ir bez maksas.
Ierašanās no 18.00

Projekts notiek ar Rīgas Domes atbalstu.

Rocket Bean Roastery, Miera iela 29, Rīga

23/11/2017