Meditācija Imanta Ziedoņa muzejā

Imants Ziedonis bija jogas un meditācijas piekritējs, līdz ar to Ziedoņa muzejs aizsāk jaunu tradīciju - jogas un meditācijas nodarbības Imanta Ziedoņa muzejā Murjāņos.
Šoreiz meditācija notiks muzeja dārzā, lietus gadījumā, muzeja klētī. Meditācijas nodarbību vadīs mūsu Elīza Eikerte, kura praktizē meditāciju un par to pastāstīs arī citiem.

“Jau septiņus gadus esmu savā meditācijas ceļā ar kalniem un lejām, ar pauzēm un kulminācijām. Šis ceļš ir gana interesants, lai vēlētos padalīties tajā ar citiem. Man meditācija ļāvusi ieraudzīt, sajust, piedzīvot un mainīt iekšējo attieksmi pret sevi, pasauli sev apkārt, pret notiekošo un pieņemt to esībā. Tas ir process, kur nepieciešama pacietība un griba. Mana personīgā vēlme meditācijā ir atvērt sirdi patiesai dzīvošanai tagadnē. Dzīvot apzinātāk, vieglāk un patiesāk. “Murjāņi ir Dieva daba, kas nāk iekšā” tā saka “Dzinakmeņu” saimnieks Imants Ziedonis. Tad nu aicinu jūs visiem kopā sajust un ielaist sevī Dieva dabu”, stāsta Elīza Eikerte.

Nodarbības būs piemērotas jebkuram, arī meditācijas iesācējiem. Lūgums ņemt līdzi savus jogas paklājiņus, jogas blokus vai spilventiņus. Uz nodarbību aicinām iepriekš pieteikties rakstot uz e-pastu info@ziedonamuzejs.lv vai tepat, Facebook messenger.
Nodarbība notiks par ziedojumiem.

19/08/2020