Joga Imanta Ziedoņa muzeja dārzā

Imants Ziedonis bija jogas piekritējs, līdz ar to Ziedoņa muzejs aizsāk jaunu tradīciju - jogas nodarbības Imanta Ziedoņa muzejā Murjāņos.

Joga notiks muzeja dārzā, lietus gadījumā, muzeja klētī. Esam uzsākuši draudzību ar jogas pasniedzēju Kristīni Brici. Kristīne ir pieredzējusi jogas pasniedzēja un TRE® (Tension & Trauma Release Exercises) speciāliste, kura ikdienā pasniedz jogas nodarbības un meditāciju.

“Joga man ir atklājusi ceļu uz sevis izpratni, spēju ieklausīties savā ķermenī un apzināt savas vajadzības un mērķus. Nodarbību dalībnieki atzīst, ka kaifo pēc katras jogas nodarbības, jo jūt, kā mainās ķermenis, cik atbrīvots un viegls tas kļūst, cik mierīgs kļūst prāts un cik priekpilns ir noskaņojums”, stāsta Kristīne.

Nodarbības būs piemērotas jebkuram, arī jogas iesācējiem. Lūgums ņemt līdzi savus jogas paklājiņus.
Jogas nodarbības šovakar notiks katru trešdienu. Uz nodarbību jāpiesakās vismaz 2h iepriekš rakstot uz e-pastu info@ziedonamuzejs.lv vai tepat, Facebook messanger.
Vienas nodarbības dalības maksa: 10 EUR.

Apmaksu varēs veikt uz vietas Ziedoņa muzejā, Murjāņos ar karti vai ar skaidru naudu.

12/08/2020

26/08/2020