Ceļā ar Baronu: Post-aleatorisks improvizācijas koncerts

Imanta Ziedoņa muzeja komandas izmeklēti mūsdienu Krišjāņi Baroni uzsākuši kultūras notikumiem bagātu ceļojumu kājām no Tartu līdz Dundagai. Imanta Ziedoņa muzejs notikumu ciklā “Ziedoņa muzejs ceļā ar Baronu” visa gada garumā veido vairākus kultūras notikumus, lai stiprinātu nacionālo pašapziņu un ikvienam liktu aizdomāties par savām saknēm, nacionālajām vērtībām un tautasdziesmu.

Aicinām 17. septembrī plkst. 18.00 Virbu kultūras namā (Kalna iela 9, Jaunpagasts, Virbu pagasts, Talsu novads) uz Semjona Haņina un Aleksandra Aleksandrova autorvakaru “Post-aleatorisks improvizācijas koncerts”. Semjons Haņins ir dzejnieks, grāmatas “Tikko”, “Peldus”, “Bet ne ar to” autors, tekstgrupas "Orbīta" dalībnieks. Aleksandrs Aleksandrovs ir multiinstrumentālists, grupas "Nikto" ģitārists un vokālists, un biežs dažādu eksperimentālu improvizācijas projektu dalībnieks.

Pasākuma norisi atbalsta Talsu novada
dome. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Virbu pagasta kultūras nams

17/09/2020