Brīvdabas kino vakars "Nekas mūs neapturēs"

Andra Gaujas kaisles drāma NEKAS MŪS NEAPTURĒS ir stāsts par harizmātisku personību — mūzikas producentu Ralfu (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu, mīļāko un nepilngadīgo meitu sadzīvot zem viena jumta. Filma ir provokatīvs skatījums uz vīrieša un sievietes mainīgo lomu mūsdienu ģimenē. “Nekas mūs neapturēs” ir viens no ambiciozākajiem projektiem pēdējo gadu Latvijas kino, jo filmas vizuālajai jaudai tika uzbūvēti veseli divi daudzstāvu kinopaviljoni. Filmas skaņu celiņā dzied Jānis Šipkēvics, Evija Vēbere, Miķelis Putniņš un citi atpazīstami Latvijas mūziķi.

Scenārists, režisors un producents: Andris Gauja
Lomās: Andris Keišs, Kristīne Nevarauska, Elza Gauja un Dārta Stepanova
Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC
Mākslinieks: Jurģis Krāsons
Tērpu māksliniece: Līga Krāsone
2019, 100 min

Diskusija, saruna ar vakara viesi: plkst. 20.30
Vakaru programmā paredzēta vieta arī vēderpriekiem. Ikviens kino viesis aicināts ierasties ar groziņu. Lietus gadījumā brīvdabas kino tiks pārcelts uz Ziedoņa muzeja klēti.

28/08/2020