Brīvdabas kino vakars "Klejotāji"

Skatīsimies filmu Klejotāji!
Veidojot trīs savu vienaudžu dokumentālos portretus, 24 gadus vecais režisors Matīss Kaža stāsta personīgu un jūtīgu stāstu par savu paaudzi - klejotājiem, kuri meklē vietu jaunajā un ne vienmēr izprotamajā pasaulē. Digitālo lietotņu veidotājs Tomass pamet savu iepriekšējo dzīvi un kļūst par digitālo nomadu, atmetot ideju par pastāvīgu dzīvesvietu. Dejotāja Taņa pārvācas uz Misisipi štatu ASV un atrod mīlestību ratiņkrēslam piesaistītā basketbola trenerī, kurš ir par viņu vairāk nekā 20 gadus vecāks. Avangarda izdevējs Valters kolekcionē tualetes podus Latvijas simtgadei, performatīvos veidos mēģinot pārvarēt pagātnes traumu.

Režisors un scenārija autors: Matīss Kaža
Producenti: Una Celma, Matīss Kaža
Operators: Aleksandrs Grebņevs, LGC
Montāžas režisore: Gunta Ikere
Skaņu režisors: Aleksandrs Vaicahovskis
Komponists: Toms Auniņš
2020, 90 min
Vecuma ierobežojums: 12+

Diskusija, saruna ar vakara viesi: plkst. 20.30
Vakaru programmā paredzēta vieta arī vēderpriekiem. Ikviens kino viesis aicināts ierasties ar groziņu. Lietus gadījumā brīvdabas kino tiks pārcelts uz Ziedoņa muzeja klēti.

21/08/2020