Ziedoņa muzeja Murjāņos darba laiks

Imanta Ziedoņa muzeja Murjāņos vasaras sezonas darba laiks:

No trešdienas līdz svētdienai

Līdz desmit gadu vecumam ieeja muzejā ir bez maksas.

Muzeja biļešu kase tiek slēgta pusstundu pirms darba laika beigām.

Ziedoņa muzejs vasaras sezonā pieejams individuālajiem apmeklētājiem no trešdienas līdz svētdienai, 11.00 - 18.00. Ikdienas apmeklējumā tiek piedāvāts iepazīt muzeju caur īpaši sagatavotu muzeja piedāvājumu - "Muzeja ceļa piezīmes", kopā ar ieejas biļeti saņemot īpašu ceļvedi, kurā ir ne tikai informācija par Imantu Ziedoni un muzeju, bet arī iespējams radoši izpausties.

Plānojot muzeja apmeklējumu, iesakām rēķināties ar vismaz stundu Jūsu laika, lai nesteidzīgi aplūkotu visu muzeja piedāvājumu. Muzeja apmeklējums sevī ietver arī apskates objektus brīvā dabā.

Ikviens muzeja apmeklētājs ir aicināts ierasties ar piknika groziņu, lai pēc muzeja apmeklējuma varētu baudīt nelielu pikniku Murjāņu mājas pagalmā.

Kā nokļūt muzejā?

Ar autobusu:  Rīga – Valmiera, Rīga - Rūjiena vai Rīga – Limbaži, jābrauc līdz pieturai “Murjāņi”, aiz veikala “Vīganti”, nogriezties pa kreisi, turoties kreisajā pusē, turpināt ceļu taisni, ~800m, līdz nokļūst Ziedoņa muzejā.

Ar privāto transportu:

Braucot no Rīgas puses: A2 autoceļš, pie ceļa zīmes “Valmiera” nogriezties uz A3 autoceļu, aiz ceļa zīmes “Murjāņi”, pēc aptuveni 200m, nogriezties pa labi (pirms veikala “Vīganti”), turoties kreisajā pusē, turpināt ceļu taisni, ~800m, līdz nokļūst Ziedoņa muzejā.

Braucot no Siguldas puses: A2 autoceļš, nogriezties pa labi pie “Sēnītes”, aiz ceļa zīmes “Murjāņi”, pēc aptuveni 200m, nogriezties pa labi (pirms veikala “Vīganti”), turoties kreisajā pusē, turpināt ceļu taisni, ~800m, līdz nokļūst Ziedoņa muzejā.

Vai rakstot navigācijā: “Krasta iela 12, Murjāņi” vai “Dzirnakmeņi, Murjāņi”.

Tālrunis informācija: +371 26935526

• 14.06.2017 11:00 - 18:00