Senioru diena

Imanta Ziedoņa muzejs Murjāņos, nākošajā ceturtdienā, 20. jūlijā, aicina uz pirmo šīs sezonas Senioru dienu.

Senioru dienu ir aicināts apmeklēt ikviens seniors, kuram ir vēlme iepazīt Imanta Ziedoņa muzeju un jēgpilnās sarunās pavadīt pēcpusdienu kopā ar sabiedrībā atpazīstamām personībām.

Šajā Senioru dienā rakstnieks Ēriks Hānbergs dalīsies ar atmiņu stāstiem par pieredzēto kopā ar Imantu Ziedoni, Aivaru Berķi un Dainu Bruņinieci, meklējot sakoptākās lauku sētas Latvijā deviņdesmitajos gados. Par pēcpusdienas muzikālo noformējumu rūpēsies latviešu operdziedātājs, tenors Nauris Puntulis. Sarunas vadīs Ziedoņa muzeja dibinātāja Žanete Grende.

Seniori ir aicināti arī dalīties ar saviem atmiņu stāstiem, fotogrāfijām vai grāmatām par Imantu Ziedoni, lai kļūtu par daļu no Ziedoņa muzeja veidotājiem.

Biļetes cena 3,50 EUR. Cenā iekļauta arī muzeja apskate.

Pasākuma sākums pulksten 14.00,

Pasākuma norises beigu laiks – ap 17.00, iespējams mazliet ilgāk.

Imanta Ziedoņa muzejs atrodas Murjāņos, Krasta ielā 12, Krimuldas novadā. Muzejā ir iespējams nokļūt ar sabiedrisko transportu (autobusi Rīga-Valmiera, Rīga-Limbaži, braucot līdz Murjāņiem -“Vīgantu veikalam” un tālāk sekojot norādēm) vai ar personīgo auto, braucot no Rīgas puses – nogriežoties pa labi pirms Vīgantu veikala un sekojot norādēm.

• 20.07.2017 14:00 - 17:00
  • Murjāņi